Jaseistanbul Hakkında

Jaseistanbul, mutfaklardaki tekstil ürünlerinin tek düzeliğine yeni bir bakış açısı katmak amacıyla bu işin mutfağında olan iki girişimci şef ve yemek yazarı Jale Balcı ve iç mimar ve tasarımcı Serra Müftüoğlu tarafından kurulmuştur. Yemek yemeyi sadece doyma eylemi değil, ilham alma, hayattan zevk duyma, keyif almanın bir yolu olarak gören Serra Müftüoğlu ve Jale Balcı ortak zevklerinin sentezi olan Jaseistanbul markasını kurmuşlar.

“En değerli misafir ailemiz. Önce kendimize değer vermeliyiz” diyerek sade, elegan, şık ve pratik tasarımlar hazırlamanın, bunların hem masa tasarımcısı hem iç mimar gözüyle olmasının daha etkili ve doğru olacağını düşünen Jale Balcı , sunum çok önemli mönü tasarımı ile kullanılan tekstil ürünleri bir bütün olmalı ve masa üzeri aksesuarlar mönü konseptine uygun olmalı diye düşünüyorum diyor. Serra Müftüoğlu ise tasarımını ve mimari projesini üstlendiği evlerde tablestyling (sofra düzenleme) hizmeti vermeye başlamış.

Nasıl ki iç mekanlar sahibinden izler taşımalı, sofralarda aynı şekilde sahibini yansıtmalı. Çünkü kurulan sofralar insanların karakterini, neye önem verdiklerini bir nebze de anlatıyor. Biz Jaseistanbul olarak sofra düzeni tasarlarken herkesin yansıtmak istediğini göstermeyi amaçlıyoruz.

Bünyemizde ürettiğimiz tekstil ve porselen ürünlerimizi özgürce ve kolayca kullanmalarını sağlıyor özenin önemini gösteriyoruz.

E-Bülten

    * Bu listeye kayıt olarak mail almayı kabul ettiğinizi onaylamaktasınız.